רשלנות עם תאומים

עמוד הבית פורומים פורום רשלנות רפואית רשלנות עם תאומים

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 7 שנים by
    עו"ד אילן זריהן - משרד עו"ד
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    רשלנות עם תאומים

שלום, אני ילדתי תאומים לפני שנה, אני הייתי מטופלת בהריון במרפאת הריון בסיכון גבוה בגלל הריון רב עוברי, אני עברתי כל הבדיקות הנדרשות עשיתי סקירת מערכות מאוחרת והיא הייתה תקינה כל הבדיקות שעברתי היו תקינות. אך מה שהתגלה אחרי הלידה שאחד התאומים סובל ממום מולד קשה בלב (טטראלוגיה של פאלוט), לפני הלידה אני הייתי בבית חולים בשל שמירת הריון כל הזמן המוניטור היה מצפצף אך אמרו שאחד העוברים לקח דופק אמהי בזמן הלידה כן ידעו שאחד העוברים במצוקה אך אני ילדתי אחד רגיל והשני (החולה) בניתוח קיסרי דחוף, אחרי היפרדות השלייה ומצוקה עוברית. כיום התינוק עבר ניתוח לב פתוח אך הניתוח לא הצליח , השאלה היא: האם שהרופא לא ראה בסקירת מערכות את המום הזה ,זאת נחשבת לעברירת רשלנות רפואית בהריון? האם היה צריך לפנות אותי לאקו לב עובר? סבלנו הרבה עד עכשיו שהילד עשה את הניתוח הוא נשאר 10 ימים בטיפול נמרץ……ועוד זמן בבית חולים, הוא ילד חולה עכשיו לא מקבל תרופות , אנחנו מחכים לעוד ניתוח. תודה 

תשובה לתמר

תמר שלום רב,
    על מנת לבסס עילת רשלנות רפואית באבחון המום במהלך מעקב ההיריון יהיה צורך לאסוף את התיק הרפואי לרבות דיסק סקירת המערכות על מנת לבחון מול מומחה קיומה של עילת תביעה אפשרית. 
    בברכה,
    עו"ד אילן זריהן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך