נזק כתוצאה מהזרקת בוטוקס

עמוד הבית פורומים פורום רשלנות רפואית נזק כתוצאה מהזרקת בוטוקס

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    נזק כתוצאה מהזרקת בוטוקס

אני בן 70 בריא לחלוטין ולפני שבועיים עשיתי טיפול חוטים בצוואר, אצל רופא עור ואסתטיקה נראה שלא היו כל בעיות ושזה עבר בהצלחה, ויש לי בסנטר מקדימה 2 בליטות של הגיל, ובקשתי מהרופא לעדן אותם, אז הוא הזריק לי מעט בוטוקס בשני המקומות, במרכז השרירי , ושיתק לי את השריר של השפה התחתונה, וגרם לי נזק נפשי ופיזי ודיכאון קשה, אני מתקשה בחיוך(מחייך כמו מסכה), באוכל, בדיבור,ובשתייה, אני מתרחק מאנשים,, נהרסו לי כל שמחת החיים, והתוכניות החברתיות בתקופה הזאת שנפגעתי ,ולא יודע מתי זה יסתיים ,לפי התייעצות עם עוד 3 רופאים בתחום נאמר לי שהשיתוק הוא זמני ויכול להתמשך בין 1.5-3 חודשים

סביר להניח שלרופא או לא היה מספיק ידע וניסיון , או שידע על הסכנות בהזרקה וחשב שלא יקרה כלום ,בכל מקרה בשני המקרים זאת הייתה רשלנות מצידו,

כי בסוף פגע בי, והחמור מכל הוא לא עדכן אותי לגבי הסכנות ולכן גם לא ביקש את הסכמתי להזרקה , הוא קיבל בעצמו את ההחלטה בלי לתת לי אפשרות לקבוע אם אני מוכן להסתכן או לא והכל מתועד בשיחות טלפון והודעות ווצטאפ,וחשבונית הטיפול עלה 2,000 ₪ , אני עדיין פגוע , והשפעת הבוטוקס לא עברה

השאלה שלי האם על נזק שלפי כל הדעות הנזק הוא זמני(מאוד מקווה) האם אני יכול לתבוע את הרופא בפיצויים על רשלנותו ועל עוגמת הנפש והסבל שעברתי וממשיך לעבור עד שהשפעת הבוטוקס תעבור ? , וגם מתוך העיקרון, שכיוון שהוא התרשל בעבודתו וגרם לי נזק הוא צריך לשלם על כך, וגם באיזה סכומים ניתן לתבוע? ומה הסיכויים להצליח בתביעה ? כלומר הכוונה תביעה על תקופת הסבל גם אם הנזק יעלם לגמרי.

תשובה לדודו

שלום,
    במידה והנזק הוא בר חלוף, הרי שרשלנות רפואית לא מתקיימת בנסיבות העניין. מאידך, היה והנזק קבוע, ניתן לבחון אפשרות קיומה של רשלנות רפואית מול מומחה בתחום הפלסטיקה. ניתן לתבוע על כאב וסבל, אך היה ואין בבסיס התביעה רשלנות רפואית אזי, קיים סיכון משפטי בעניין. לעניין שאלתך בדבר סיכויי הצלחה וסכומים הרי, שהדבר אינו רלוונטי לקבוע בעיתוי זה. 
    מועדים לשמחה,
    עו"ד אילן זריהן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך