ניתוח מתיחת בטן שלא הצליח.

עמוד הבית פורומים פורום רשלנות רפואית ניתוח מתיחת בטן שלא הצליח.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    ניתוח מתיחת בטן שלא הצליח.

עברתי ניתוח מתיחת בטן שהיה כלול שאיבה מאזור הבטן. אך לא בוצעה השאיבה . אלה רק המתיחה . הופעתי אצל הרופא מספר פעמים והוא הודה שיש לעשות תיקון. אך אני לא מעונינת בשיטה שהוא רוצה לבצע את השאיבה. למרות שחתמתי על תצהיר לפני הניתוח שהוא יעשה את התיקון באים לא יוצלח. לפי הברורים שעשיתי יש שיטות יותר קלות לבצע את השאיבה שהוא לא מסכן אותי . בפגישה האחרונה אצל הרופא היתלוננתי על כאבים באזור הנתוח למרות שעבר חודשים ארוכים ועדיין יש לי כאבים . הרופא אמר לי שהוא נותן לי אחריות עד שנה לבצע תיקון .  (שמסתיים בעוד 3 חודשים )  במצבי זה לא ניתן לבצע שאיבת התיקון . נאמר לי שאחרי שנה אצתרך לשלם לרופא מחיר ניתוח מלא. שהוא לא מתחשב בסבל שאני עוברת. מבקשת את עזרתכם בנושא. בתאל

תשובה לבתאל

שלום רב,

ניתוח בטן הוא ניתוח מורכב, אשר ההחלמה ממנו איטית.
    יחד עם זאת, בהחלט יתכן שהניתוח שלך לא בוצע כהלכה.
    כמו כן, יתכן שלמרות התכנון המקורי, לא כולו יצא אל הפועל (שאיבת שומן), ויש לבחון האם הדבר נבע מאילוצים שהתגלו תוך כדי ניתוח או ממחדל של הרופא.
    כדי לבחון את כל אלה יש להפנות אותך להתייעצות עם מומחה אחר, כדי לבחון האם הייתה רשלנות כלשהי בביצוע הניתוח.
    אחריותו של הרופא לתוצאות אינה חולפת לאחר שנה. ככל הנראה ההתייחסות היא רק לנושא הכספי, ככל שתחליטי להמשיך להינתח אצל אותו הרופא.

הייתי ממליצה לך להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית כדי שיוכל להנחות אותך באופן מדוייק יותר.

בהצלחה, והחלמה מהירה,
    מיכל קפלן חכמון, עו"ד

תשובה לבתאל

שלום רב,

כמו כן, יתכן שלמרות התכנון המקורי, לא כולו יצא אל הפועל (שאיבת שומן), ויש לבחון האם הדבר נבע מאילוצים שהתגלו תוך כדי ניתוח או ממחדל של הרופא.
    כדי לבחון את כל אלה יש להפנות אותך להתייעצות עם מומחה אחר, כדי לבחון האם הייתה רשלנות כלשהי בביצוע הניתוח.
    אחריותו של הרופא לתוצאות אינה חולפת לאחר שנה. ככל הנראה ההתייחסות היא רק לנושא הכספי, ככל שתחליטי להמשיך להינתח אצל אותו הרופא.

הייתי ממליצה לך להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית כדי שיוכל להנחות אותך באופן מדוייק יותר.

בהצלחה, והחלמה מהירה,
    מיכל קפלן חכמון, עו"ד

תשובה לבתאל

שלום רב,

בהצלחה, והחלמה מהירה,
    מיכל קפלן חכמון, עו"ד

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך