רפואת שיניים

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 10 שנים, חודש 1 by
    עו"ד אילן זריהן - משרד עו"ד
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    רפואת שיניים
    שלום,

מזה כמה חודשים אני מטופלת אצל רופא שיניים פרטי ואני ממש עובדת עצות…
    בסיכום פגישת היעוץ סוכם ביני לבין הרופא שיעקור לי 2 שורשים של שיניים ויעשה לי 2 פלטות, אחת עליונה ואחת תחתונה. בפועל נשארתי 3 חודשים בלי שיניים כלל! וגם אחרי שהגיעו השיניים הם אינם יושבות לי טוב, כואב לי ואיני מסוגלת להיות איתם. הלכתי לרופא מזה כמה בעמים, בערך 6 פעמים מאז קבלת הפלטה וכל פעם הוא קצת משייף ועדיין אני נשארת עם כאבים ולחץ נוראי ולא מסוגלת לשים את השיניים.
    אני ממש עובדת עצות, הרופא כל הזמן אומר לי שאבוא והוא יתקן, אך אני אישה מבוגרת ואין לי כוחות כל פעם לבוא אליו, מה גם שזה לא עוזר. בבקשה ייעצו לי מה לעשות, יש לדעתכם סיבה לתביעה של רשלנות רפואית שיניים?

תודה רבה

תשובה לרותם

רותם שלום רב,
    נוכח הנסיבות שאת מתארת אני מציע לפנות לחוות דעת שניה אצל רופא מומחה אחר ולבחון אופציית טיפול בהתאם. בנוסף, יש מקום לבחון קיומה של עילת רשלנות רפואית אולם, על מנת לבסס זאת יהיה צורך באיסוף כרטסת הטיפולים שלך אצל הרופא ולאחר מכן התייעצות עם מומחה בתחום על מנת שיחווה דעתו אודות קיומה של רשלנות רפואית בטיפול שניתן לך – על מנת לעשות את כל האמור ממליץ להתייעץ עם עורך דין הבקיא בתחום.
    לקריאה נוספת אודות רשלנות רפואית בטיפולי שיניים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של משרדי בכתובת: http://www.iz-law.com

בברכה,
    עו"ד אילן זריהן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך