שאלה

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 10 שנים, חודש 1 by מיכל קפלן חכמון – משרד עו"ד קפלן כספי.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    שאלה

לפני 3 חודשים הלכתי למיון נשים, המחזור שלי איחר וכאבה לי הבטן, חששתי שאני בהיריון אך בדיקה ביתית הראתה על תוצאה שלילית. רופא הנשים אמר לי שיש לי צ'יסטה בשחלה השמאלית וזה יעבור כשהמחזור יגיע. זה לא היריון ואין לי מה לדאוג (אני לא נשואה). "בשביל שתהיי רגועה" הוא אמר אתן לך הפניה לבדיקת דם. בגלל שסמכתי עליו חיכיתי עם הבדיקה והלכתי לעשות אותה רק כשמונה ימים יותר מאוחר, אחרי יומיים נאמר לי שאני בהיריון וכבר בשבוע השמיני – מה שהפך את העניין ליותר מורכב מכיוון שלא רציתי את ההיריון. מעונייננת לשאול אם יש כאן סוג של רשלנות רפואית מצד הגיניקולג?

תשובה לליבי

שלום רב,

מתוך הנתונים שסיפרת, יתכן שהיה מקום לחזור על בדיקת ההריון כאשר פנית לבדיקת רופא. יחד עם זאת, יתכן שהיית נאלצת לעבור את אותו הליך הפסקת הריון גם שמונה ימים קודם לכן. אם אכן זה המצב, הרי שלא נגרם לך נזק.

מומלץ להיוועץ עם עורך דין בצורה מעמיקה יותר, לבחון את התיעוד הרפואי, ולברר האם ניתן להצביע על כשל ממשי.

יחד עם זאת, יתכן מאד ובמקרה שלך יהיה זה לא כלכלי להיכנס להליך משפטי, בשל עלויותיו הגבוהות והנזק המצומצם יחסית.

בהצלחה,

מיכל קפלן חכמון

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך