תאונת עבודה

• This topic has 2 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 10 שנים, 7 חודשים by
    עו"ד אילן זריהן - משרד עו"ד
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    תאונת עבודה

אני עובדת מטפלת עם אנשים מבוגרים זה כולל בישול, ניקיון, קניות וכו. לפני 3 חודשים אישפזו בבית חולים ברזילי עם חום וכאב בירך שמאל , בזמן הקרוב אני צריכה לעבור ניתוח במפרק הירך. האם אפשר לראות במקרה שלי תאונת עבודה? לפני אישפוז לא היה בעיה עם ירך אבל יש סוכרת עם טיפול אינסולין תודה

תאונת עבודה

שלום רב,

מן הנתונים שציינת קשה לקבל תשובה מלאה ומפורטת האם המקרה שלך, והצורך בניתוח יחשב כתאונת עבודה.
    אם לא מדובר בארוע חד וברור שקרה תוך כדי העבודה למפרק הירך, יתכן ולא ניתן יהיה לקשור את הצורך בניתוח לעבודה עצמה.
    יחד עם זאת, הייתי ממליצה לך להיוועץ עם משרד עורכי דין המתמחה בתאונות עבודה, ולהביא איתך את כל התעוד הרפואי שיש לך, כדי לקבל תשובה מדוייקת יותר.

בברכה,
    מיכל קפלן חכמון, עו"ד
    קפלן כספי, משרד עורכי דין

תשובה לטניה

שלום רב,
    על מנת שתאונה תוגדר כתאונת עבודה יהיה צורך להוכיח כי הנזק נגרם תוך ועקב עבודתך.  על פניו, בהתאם לנסיבות הכלליות המתוארות בשאלתך, לא נראה כי קיים קשר סיבתי כלשהו העונה להגדרה של תאונת עבודה. אולם, על מנת שניתן יהיה להשיב באופן מעמיק יותר, ממליץ לאסוף את התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם עו"ד לצורך הכרה מעמיקה יותר של נסיבות עניינך ובהתאם לכך לקבוע.
    בברכה,
    עו"ד אילן זריהן 

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך